MENU GŁÓWNE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
PROGRAMY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYMY
KONKURS "LUBELSZCZYZNA - MOJA MAŁA OJCZYZNA"
10 LAT GIMNAZJUM
PRZYDATNE LINKI

ZŁOTA KSIĘGA ABSOLWENTÓW,

 którzy w końcowej klasyfikacji rocznej w klasie III

uzyskali średnią ocen 4,75

oraz co najmniej dobrą ocenę z zachowania

ROK SZKOLNY 2018/19
Kiecana Kacper
III a 
5,44
Żmijan Martyna
III a 5,28
Bryk Martyna
III b 5,22
Gałan Kinga
III b 5,22
Leńczuk Kinga
III b 5,22
Hałasa Tomasz
III a 5,06
Pardus Joanna
III b 5,00
Marynicz Wiktoria
III b 5,00
Łasocha Aleksandra III b 4,89
ROK SZKOLNY 2017/18
Rybka Aleksandra
III a 
5,89
Malec Aleksandra
III b 5,56
Bartosik Iga
III b 5,50
Kozyra Aleksandra
III b 5,22
Pogudz Wiktoria
III a 5,17
Bartosiński Mateusz
III a 4,89
Kusiak Wiktoria
III a 4,83
Dziedzic Wojciech
III a 4,78
ROK SZKOLNY 2016/17
Pyć Natalia               
III a 
5,56
Lipian Martyna III b
5,39
Krawczyk Kamil
III b 5,22
Łasocha Ewelina
III a 5,11
Drążek Łukasz
III a 5,00
Dzida Adrian
III b 4,78
ROK SZKOLNY 2015/16
Zub Magdalena
III a 
5,22
Kusiak Mateusz
III a
5,17
Mróz Natalia
III b
5,17
Bartosińska Magda
III a
4,94
Wójtowicz Aleksandra III a
4,94
Trześniowski Dawid
III a 4,83
Obirek Alicja
III b
4,78
ROK SZKOLNY 2014/15
Gałan Paweł
III b 
5,19 
Nazarczuk Mikołaj
III b
5,06
Skiba Magdalena
III b 5,06
Bednarczuk Adrian
III a 5,00
Bondyra Aleksandra
III b 4,88
Drążek Hubert
III b 4,88
ROK SZKOLNY 2013/14
Przytuła Katarzyna
III a 
5,13 
Stachurska Ewelina
III a
5,13
Zarzycka Natalia
III a 5,13
Obirek Magdalena
III a 5,06
Warzocha Magdalena
III a 4,81
Drążek Przemysław
III b 4,80
ROK SZKOLNY 2012/13
Nieścior Żaneta
III a 
5,67 
Skroban Iwona
III b 5,61
Kawalec Żaneta
III a 5,11
Caryk Diana
III c 4,94
Kudyba Krzysztof
III b 4,94
Wójtowicz Marta
III b 4,94
Fanfara Anita
III a 4,89
Byra Kamila
III c 4,80
ROK SZKOLNY 2011/12
Łaba Natalia III b 
5,33 
Mróz Patrycja III b 5,06
Drążek Joanna III b 4,94
Popowicz Marta III a 4,88
Kawa Aleksandra III a 4,83
Pudełko Joanna III b 4,83
Horoszko Aleksandra III a 4,77
Jarosz Ewelina III a 4,77
Hałasa Joanna III a 4,77
ROK SZKOLNY 2010/11
 Małgorzata Pyć III b  5,56 
 Monika Koper III a  5,37 
 Karolina Mandziuk III a 5,18
 Hubert Piskorski III b  5,00 
 Paulina Widłak III b  4,93 
 Agnieszka Ważna III b 4,87 
 Natalia Koper III c  4,81 
 Dominika Bielak III c 4,75
 Marika Skroban III c 4,75
 Natalia Wielgosz III c  4,75 
ROK SZKOLNY 2009/10
 Wioletta Pyć III a  5,56 
 Arkadiusz Borowiec III a  5,44 
 Agata Przytuła III b  5,12 
 Agnieszka Panasiewicz III b  5,06 
 Agnieszka Rojek III b  5,06 
 Jolanta Nieścior III b  5,00 
 Renata Strumidło III b  5,00 
 Dominika Drążek III b  4,75 
KONTAKT

 

Dyrektor ZSP w Suścu

mgr Janusz Kiecana

 

Wicedyrektor ZSP w Suścu

mgr Andrzej Rojek

 

Zespół Szkół Publicznych w Suścu

ul. Tomaszowska 53

22-672 Susiec

tel/fax: (84)6654811

e-mail: sekretariat@zspsusiec.pl

 

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

 

 

instrukcja logowania

 

Z NAUKĄ ZA PAN BRAT

ZEGAR
KALENDARZ

 

SKRZYNKA ZAUFANIA

STATYSTYKI

WARTO ZAJRZEĆ

Stop cyberprzemocy

Odwaga ratuje życie

GODZINY - SZABLON

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )